Modułowe dachówki blaszane Zet® to produkt wyraźnie różniący się od dostępnych na rynku rozwiązań. Szereg wyróżniających ją cech przynosi znaczące korzyści z zastosowania tego wyrobu.

images (1)

IZI

84a9dac15ddab8c3176202b83012629a

IZI® to dwumodułowa dachówka blaszana, zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Jej idealnie płaska powierzchnia zachwyca skromną elegancją oraz futurystycznym charakterem, tworząc pokrycie dachowe odporne na upływ czasu i przemijanie trendów.
Charakteryzuje ją niepowtarzalna forma, łatwość i szybkość montażu a także wyjątkowa trwałość.

ZET ROOF

Zet_zdj_2

Modułowa dachówka blaszana ZET® to produkt wyraźnie różniący się od dostępnych na rynku rozwiązań. Szereg wyróżniających ją cech przynosi znaczące korzyści z zastosowania tego wyrobu.

ZET LOOK

ZETlook3

Wyjątkowa estetyka dachówki modułowej ZET®look została podkreślona poprzez całkowitą eliminację widocznych wkrętów na powierzchni dachu. Zaawansowany, a zarazem niezwykle prosty w instalacji system montażu sprawia, że wkręty są ukryte pod arkuszami. W efekcie otrzymujemy pokrycie dachowe w atrakcyjnym, symetrycznym wzorze, którego harmonii nie zakłóca jakikolwiek element mocujący.